ofirmie

   

   Firma ELMAL TECHNIKA GRZEWCZA JERZY ELAK, PAWEŁ ELAK SPÓŁKA JAWNA powstała w 1992 r. w Ciechanowie i dzięki Państwa zaufaniu istniejemy do dziś. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku.

    Naszym nadrzędnym celem jest terminowe dostarczanie Klientom niezawodnych materiałów i urządzeń najwyższej jakości, a co za tym idzie zadowolenie Klienta.

    Nasz cel to Klient obsłużony od montażu kanalizacji przez wykonanie instalacji c.o., c.w.u., montaż kotła aż do wyposażenia łazienek. Naszymi strategicznymi klientami są firmy instalacyjne i budowlane, sklepy z branży instalacyjnej oraz inwestorzy.

  Duży nacisk kładziemy na długoterminową współpracę oferując indywidualnie negocjowane warunki zakupu oraz sprawną obsługę techniczną i logistyczną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych, dajemy im dostęp do bardzo szerokiej oferty produktów w atrakcyjnych cenach.

   Od początku swojej działalności stawiamy szczególny nacisk na wdrażanie nowoczesnych technologii z dziedzin: technika sanitarna i technika grzewcza. Obecnie w swojej ofercie posiadamy urządzenia grzewcze – kotły na paliwa stałe, kotły kondensacyjne, kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz wiele innych urządzeń i rozwiązań.

    Naszym atutem są pełne stany magazynowe – większość pozycji katalogowych posiadamy „od ręki” a artykuły nietypowe sprowadzamy w możliwie krótkim czasie. Ponadto oprócz materiałów świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi instalacyjne.

    Klientom oferujemy kompleksowy zakres wykonywanych usług: od projektu poprzez wykonywanie wszystkich instalacji wewnętrznych w budynku. Wykonujemy również instalacje pomp ciepła, kolektorów słonecznych, przydomowe oczyszczalnie ścieków czy przyłącza wody i gazu do budynku.

    Dziś mamy na koncie setki zrealizowanych instalacji w domkach jednorodzinnych, budynkach wielomieszkaniowych oraz halach przemysłowych i magazynowych.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w placówkach stacjonarnych: siedziba w Ciechanowie, ul. Nowokolejowa 5, tel.508151327, oddział w Płońsku ul. 19-ego Stycznia 41, tel.502286221

Serdecznie zapraszamy.